Co mogłoby ucieszyć posiadaczy nieco starszych samochodów?

W marketach motoryzacyjnych można zakupić dużo akcesoriów, w które można dodatkowo wyposażyć auto. Niektóre z nich są zasilane prosto z gniazdka zapalniczki i posłużyć przykładowo do chłodzenia kierującego czy jego pasażera.
Istnieją dla przykładu różne maty samochodowe, które, zależnie od ich wersji, mogą zainteresować posiadaczy samochodów, jakie nie posiadają zadań podgrzewanego fotela albo klimatyzacji.

Do nabycia są przeróżne maty samochodowe hurtownia to miejsce, w jakim takie Produkty można by zakupić jeszcze taniej. Co interesujące, istnieją maty chłodzące, które mocuje się do samochodowego fotela. Są one stworzone z przewiewnego materiału – mieszanki poliestru i bawełny. Niektóre wersje takich produktów mają ponadto włókna węglowe.

Namawiamy Cię do przejrzenia nowego artykułu na zbliżony temat – tam odnajdziesz ważne wiadomości. Zatem idź do serwisu chip tuning i ciesz się nimi.

Maty mogą być wielofunkcyjne oraz pasują na fotel kierowcy i pasażerów. Istnieją też modele na tylne siedzenie. Jeśli potrzebujemy maty stworzonej na konkretny rozmiar, wystarczy jedynie zgłosić się do wytwórcy.

traktor

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
migawka - auta

Autor: Traveltipy
Źródło: http://www.flickr.com
maty samochodowe hurtownia

Autor: OKNOPLAST-Kraków
Źródło: OKNOPLAST-Kraków
W tego typu sklepach są też odmienne maty. Takie, jakie z pewnością ucieszą dowolnego posiadacza czworonoga lub opiekuna, który często powinien czyścić pojazd ze spożywanych w środku smakołyków. Jeszcze odmienny typ dodatkowej maty to taka, jaką można położyć pod dziecięcy fotelik. Ochrania ona siedzenie przed odkształceniem i porysowaniem.

Takie maty mata do samochodu są naturalnie dostosowane do współpracy z układem ISOFIX, a ich montaż jest niezwykle prosty. Zależnie od wzorca, opisane maty kosztują od ok. 20 do ok. 300 złotych. W internecie można znaleźć wiele dobrych opinii o takich matach.