Naprowadzacze kół i lusterka przemysłowe – a więc, w jaki sposób dopomóc kierowcy samochodziku

Jakiego typu bywa rola naprowadzaczy kół? Do jakich rzeczy są stosowane lustra przemysłowe? Jakiego typu bywa związek między tymi dwoma, tak różnymi tematykami? Te wszystkie rzeczy dowiesz się, czytając nasz felieton!

kot

Autor: Peter Beekmans
Źródło: http://www.flickr.com

Naprowadzacze kół to w rzeczywistości bardzo łatwy temat, chociaż nie każda osoba może kojarzy, czym to tak naprawdę jest. Tymczasem naprowadzacze kół od Anter System to zagięte „słupki”, które możemy zaobserwować przy wjazdach do przeróżnych magazynów od strony tylnej dużego sklepu, czy po prostu na parkingach, dzielące miejsca na postój. Ich zadaniem jest pomóc kołom ciężarówki w dobry sposób usadowić się w miejscu, aby rozładowywanie towaru był prostszy. Produkowane są one z rurek ocynkowanych o promieniu 160 milimetrów, dzięki tej rzeczy bywają niewiarygodnie wytrzymałe oraz mogą znieść duże ciężary, przy czym ich wysokość została dobrana tak, by nie zepsuły felg samochodziku.
Panorama miasta Gdańsk

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Drugi tematyka to lustra przemysłowe z strony Antersystem.pl. Ich robota jest niewiarygodnie łatwe – to one ukazują nam zwykle, jaka rzecz dzieje się za zakrętem kiedy jedziemy samochodzikiem, odbijając we własnej tafli wszystko pod nastawionym pod nie kącikiem. Ułatwiają przejeżdżanie z zakręciku, czy też mogą pokazać, co odbywa się za tobą. Istnieje wieledużo rodzai tego rodzaju lusterek, w szczególności okrągłe lub kwadratowe. Są jednakże również różne barwy, na przykład żółto-czarne, albo biało-czerwone.

Podsumowując – |jaka rzecz łączy obie te rzeczy? Obydwie powodują, że jesteśmy bardziej bezpieczni, albo to jadąc samochodem, czy po prostu parkując.

Masz zamiar znaleźć inne tego rodzaju materiały? Jeśli tak, ta wskazówka z www (lisiekaty.pl/) jest warta uwagi, gdyż dotyczy analogicznej kwestii.

Nie obawiaj się już, i zaufaj tym rozwiązaniom technicznym!