Chcesz wydzierżawić telebim pod reklamę uliczną? Dobrze wybierz miejsce, by okazać się pewnym efektu

Reklama zewnętrzna staje się w naszym kraju z każdym rokiem coraz popularniejsza. Trudno się temu dziwić, gdyż okazuje się ona nad wyraz skuteczna, pomaga bowiem docierać do bardzo szerokiej grupy konsumentów. W przypadku reklamy outdoorowej ważną kwestią okazuje się obranie dobrej formy promocji, jak też znalezienie idealnej lokalizacji dla nośnika, na którym reklama będzie zamieszczona.


Ekran led to świetne posunięcie

Reklamy uliczne widzimy na billboardach, banerach, pojazdach i tablicach reklamowych. Coraz bardziej popularnym nośnikiem okazuje się także ekran led. Na tego rodzaju ekranie prezentować można bardzo nowoczesne i ciekawe reklamy, również w formie krótkich filmów albo spotów – poznaj ofertę Medas-Media. Wspomniana reklama, umieszczona w dobrym punkcie, z pewnością na dłużej przykuje uwagę potencjalnych klientów. Jej odbiorcami stają się zarówno piesi, jak również prowadzący pojazdy, zatem ekrany led często bywają instalowane przy ruchliwych drogach i rondach.

ekran led

Autor: Ken Lund
Źródło: http://www.flickr.com

Wybierz najlepsze miejsce pod własna reklamę

Osoby pragnące zamieścić swoją reklamę na ekranie led zazwyczaj kuszą się na wynajem powierzchni reklamowej na już zamontowanym nośniku. Administratorzy takich ekranów zazwyczaj zakładają je w najważniejszych miejscach, odznaczających się dobrą widocznością. Jednakże warto dobrze zastanowić się nad wyborem ekranu i decydować się na optymalną lokalizację. Trzeba pamiętać, że właśnie od tego w dużej mierze uzależnione jest powodzenie reklamy. Jeśli interesuje nas ekran led gliwice dworcowa ulica okaże się odpowiednia.odsyłacz do wpisu (anplast.pl/produkty/wentylacja-dachu,2,11222)Szeroka arteria, gdzie przemieszcza się mnóstwo aut, będzie idealna. W takim miejscu z pewnością reklama dotrze do licznej grupy odbiorców.Ważna jest bliskość popularnych obiektów

W wypadku, kiedy interesuje nas ekran led głogów piłsudskiego okaże się optymalną lokalizacją w tym regionie. Ulica (sprawdź tutaj) jest niezwykle popularna i ruchliwa, a położenie centrum handlowego sprawia, że codziennie w pobliżu telebimu pojawia się liczna grupa osób – sprawdź więcej . Umieszczenie ekranu ledowego blisko takich ważnych i często odwiedzanych budynków handlowych czy kulturalnych także jest doskonałym rozwiązaniem. Konsumenci stają się mimowolnymi odbiorcami treści reklamowej i jeżeli będzie ona przedstawiać się niebanalnie, na pewno się nią zainteresują.