Monthly Archives | Listopad 2019

kodeks podróżnego

Prawa pasażera to obwarowane świadectwem prawnym ważności prawnej niezbywalne zasady przypadające pasażerom środków komunikacji ogólnej, których podróż ma dowolny związek z obszarem wiadomego państwa, bądź organizacji ponadnarodowej. Intencją owych zasad jest zabezpieczenie kluczowych spraw pasażerów w przypadku niedogodności napotykających ich w sytuacji zakłócenia ich planu podróży. Najistotniejsze z nich, to prawo do dbałości, prawo do zmiany planu podróży, bądź rezygnacji z niej za zwrotem pełnego kosztu biletu.

Szklane konstrukcje i zabudowy na wymiar

Szkło zapewnia niemal niczym nie ograniczone możliwości zastosowania w architekturzepomieszczeń jak też nowatorskie opcje zabudowy przestrzeni. Pomieszczenia są bardziej przestrzenne, stylowe, harmonijne, zgodne z naturą. Szkło kreuje współczesną stylistykę, piękną grę świateł, przyjemne, unikalne wnętrza.

Foteliki Graco – komfortowa podróż

Po polskich drogach w dzisiejszych czasach podróżuje setki samochodów. Przewożąc dziecko autem każdy rodzic musi być odpowiedzialny co do zapewnienie bezpieczeństwa swojemu maluchowi. Temu właśnie służą foteliki samochodowe.

W jaki sposób najlepiej sprzedawać bilety?

W dzisiejszych czasach wszystko da się zrobić prędzej i bardziej efektywnie. Kiedyś ludzie, żeby sprzedać bilety musieli rozwieszać plakaty i poczekać w kasie, aż ktoś przyjdzie i kupi bilety. Często pulę biletów wykupowali ludzie, którzy potem w przeddzień imprezy sprzedawali te bilety za dużo wyższą stawkę.