Daily Archives | 18 April 2018

Dowiadujemy się czym naprawdę zajmuje się spedycja międzynarodowa?

przemysł - migawka
W szybkim tempie rozwijająca się zamiana towarowa to przede wszystkim konsekwencja odblokowania granic. Zamiana rozgrywa się na rozmiar światowy, dlatego tak duże znaczenie ma transport towarowy, transport lotniczy. Jest to branża, która kaptuje coraz większą grupę klienteli, a to procentuje dużą ilością otwieranych firm przewozowych. Rzecz jasna są to firmy o różnej wielkości proponujące zróżnicowane usługi przykładowo dowóz małych produktów na małe dystanse, ale potrzeby rynku i popyt klienteli coraz częściej zmusza spółki do zainwestowania w najnowsze metody np. transport kontenerowy.

Jak wybrać naprawdę rzetelny warsztat samochodowy, w którym nie będziesz musiał zostawić połowy swojej pensji?

warsztat samochodwy
Posiadanie własnego samochodu to oczywiście wielka wygoda, jednak nie można zapominać o tym, że jednocześnie są to także duże obowiązki, a nierzadko również kłopoty. Jeśli masz swój samochód, zdecydowanie wiesz dobrze o czym mówimy – najczęściej największe kłopoty mamy z warsztatami samochodowymi. Albo oferują usługi kiepskiej jakości albo zdzierają z nas wielkie pieniądze za pomoc w naprawie samochodu – zazwyczaj nie jest to nic przyjemnego.

Planowanie przenosin firmy. Kiedy zacząć i co robić

firma przeprowadzkowa
Firmy, zarówno te niewielkie, jak też większe zakłady coraz częściej stawiają na rozwój i szukają dla siebie lepszych, bardziej funkcjonalnych biur. Zmiana siedziby biznesu, podobnie jak wszelkie zmiany dotyczące działania przedsiębiorstwa muszą być należycie zaplanowane, dobrze zaaranżowane, a przede wszystkim dokładnie przemyślane.