Daily Archives | 19 November 2017

Dojazdy do Warszawy, czy zakupienie lokum? Racje przemawiające za przewoźnikami i mieszkaniem w stolicy

piętrowy autobus
W liczącej ponad 2 miliony ludzi stolicy, spory odsetek stanowią tak zwani mieszkańcy sezonowi (studenci, pracownicy dorywczy), spośród których równie liczna część pracuje w Warszawie. Łączy ich jedno – konieczność pojawienia się w mieście, co z kolei wymusza na nich korzystanie z transportu. To na w nich w głównej mierze opierają się budżety przewoźników autokarowych.

Wynajem mikrobusu w Warszawskiej jednostce winien rozwiązać kłopot nadmiernie leniwych urlopowiczów

mikrobus
Sierpień jest nie tylko miesiącem urlopowym, ale również jest on czasem kiedy w stronę Częstochowy zmierzają pątnicy z całego Polski. Niewątpliwie najbardziej słynna i chyba najstarsza jest ta z Warszawy. Niestety nie każdy ma tyle siły, ażeby tak długą trasę przebyć o własnych siłach. Poza wszystkim nawet w przypadku pieszych pielgrzymek do Częstochowy trzeba pomyśleć o zabezpieczaniu transportu dla uczestników, którzy wyczerpali swe moce.

Jak ważny jest transport towarów i osób?

Transport hds
Na jednych z pierwszych zajęciach z nauk gospodarczych student dowiaduje się iż jednym z najbardziej kluczowych części ekonomii jest przewóz. Można debatować jaki rodzaj przewozu jest najważniejszy. Jedno jest pewne – bez efektywnego systemu transportowego nie da się rozwijać gospodarki. Wozi się wszak prawie wszystko.